Zobacz także (100)

Nielegalnie podrzucają gruz z budowy

4 427
brak awatara
Mieszkaniec Chłodnej
Film Czytelnika

14 kwietnia 2017

W dniu dzisiejszym zauważyłem, że ktoś znowu podrzuca gruz na terenie niedawno popsprzątango przez miasto placu po dawnej Blaszance. Zastany na miejscu chłopak powiedział, że robi to na polecenie swojego szefa. Udałem się wraz z nim na teren budowy. Dotarliśmy do pięcioosobowej ekipy budowlanej w remontowanej prywatnej kamienicy na ulicy Sempołowskiej 6. Remont obejmuje całą kamienicę a mimo to próżno szukać jakiegokolwiek kontenera czy worka na gruz. Jak widać w ramach oszczędności można go poupychać po krzakach. Wezwałem na miejsce straż miejską. Niestety gdy przyjechali, po budowlańcach nie było już śladu. Strażnicy zobowiązali się ustalić firmę budowlaną i nakazać jej uprzątnięcie terenu.

Więcej na ten temat

  • ARTYKUŁ
    Śmieci przy działkach, winni nieustaleni
    14 kwietnia 2017 (112 opinii)

    Od kilku dni na wysokości ogródków działkowych przy ul. Zielonej w Gdyni zalegają hałdy śmieci. Nie ustalono, kto je tam zostawił, ale wiadomo, że to nie pierwsza...

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 120)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Dołącz do nas