Druga dogrywka w meczu DGT Politechnika - AZS Enea

Wynik 87-87. Druga dogrywka w meczu DGT Politechnika Gdansk - AZS Enea Poznań.

Więcej na ten temat

Opinie (15)

• Opinia do raportu

Zobacz raport 87-87 - 2 dogrywka w meczu DGT Politechnika Gdansk - AZS Enea Poznań.

Rewelacja

Prosimy o pełne sprawozdanie z meczu. Chciałbym również zostać sponsorem. Mam miliard zł do wydania na takie gwiazdy. Proszę o kontakt. Numer tel. 666 000 666

• 3 17

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł DGT Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań 102:91 po dwóch dogrywkach

Gratulacje

Z Gdyni!

• 20 0

Bardzo dobra gra studentek z PG Nayo, Hudson a zwłaszcza Smith. (1)

• 4 13

Bez sensu komentarz

Przecież w lidze nie muszą grać studentki PG to liga zawodowa!

• 8 0

Fantastic

• 7 0

Mecz

Swietny mecz PG.Bardzo dobre prowadzenie meczu.Brawo dziewczyny i trener!!!!

• 16 1

Brawo za zwycięstwo i walkę do końca.

Szkoda, że kibice na hali nie mają zwyczaju pozostawania po meczu i podziękowania brawami drużynie. Na plus na pewno znakomita frekwencja, w tym dzieciaki od p. Marty.

Mecz pełen wielu prostych błędów z obu stron, na pewno w większości spowodowanych nerwami i ciągłym gonieniem PG za wynikiem. Bardzo dobra, myśląca i wiele widząca na parkiecie malutka Hudson, Nayo daje dużo w ataku, znacznie mniej w obronie. Smith - odwrotnie, ale w 2-ej dogrywce to jej postawa w ataku była kluczowa. Dobre momenty Bujniak i Koc, a także Ostrowskiej. W poznaniu najlepsza i najładniejsza na boisku Zivadinovic - moim zdaniem to nie ona a Calloway faulowała w akcji, gdzie tej pierwszej odgwizdano 5 przewinienie ale widocznie sędziowie (ach, ten fryz a'la pacholę jednej z pań...) widzieli to lepiej.

• 6 0

Gratulacje, 5 miejsce w tabeli, to chyba rekord odkąd PG rywalizuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trenerze - obrona obrona obrona !!!

• 4 0

Dlaczego Ossowska nie grała (2)

• 1 0

(2)

Super.Życzę następnych wygranych.

• 2 1

Mocno kontrowersyjna wygrana. Dwa techniczne dla Omanicia i "przypadkowe" wyłączenie tablicy gdy PG brakowało już tlenu