Zobacz także (100)

Dzień Otwarty Willa Park

701
Logo ALLCON
Wideoprezentacja

9 maja 2018

12 maja firma Allcon Osiedla zaprasza na Dzień Otwarty Willa Park.

Osiedle powstaje w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej, blisko naturalnych terenów. Wnętrze osiedla wypełnione zostało ciekawą zielenią, która podnosi jakość otoczenia budynków. Co ważne, tuż obok znajduje się pętla autobusowa, co zapewnia doskonały dojazd do centrum Gdyni.
Na terenie osiedla powstało 12 trzykondygnacyjnych budynków typu "willa miejska". W każdym z nich są zaledwie cztery lokale mieszkalne (łącznie 48 apartamentów). Na osiedlu powstały m.in. apartamenty z opcją instalacji kominkowej czy apartamenty z ponadnormatywną wysokością do 4,5 metra, stwarzającą możliwość na niestandardową aranżację wnętrza.

12 maja odbędzie się dzień otwarty osiedla Willa Park zostaną zaprezentowane gotowe apartamenty z dużymi balkonami, tarasami oraz ogródkami na parterach. Odwiedzający będą mogli spacerować osiedlowymi alejkami, wśród specjalnie dobranych gatunków roślin oraz małej architektury.
Architekci przedstawią funkcjonalne aranżacje apartamentów oraz najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz.

Wydarzenie
Miejsce

Opinie (4)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dołącz do nas