Ja co roku jestem we Władysławowie tam tez w wakacje to jest.Zawsze wygrywam.

Do której oni tam Będą?

Dam radę

• 7 5

(2)

Oczywiście że nie da się ponieważ chyba po 30s krew zaczyna odpływać z rąk a po minucie traci się czucie w dłoniach i mięśnie wiotczeją i się spada

• 2 0

Ja się potrafię podciągnąć nachwytem 35-40 razy. To zajmuje dłużej niż 2 minuty. Ale jak spróbowałem wisieć bez podciągania, to nie wytrzymałem 2 minut.

• 9 0

• Mnie zastanawia jak coś takiego stoi w takim miejscu?! (14)

Na Długim Targu panuje niezły kipisz. Balony, pieski, obwarzanki i takie cuda... Gdzie jest egzekucja przez straż miejską?

• 389 30

• ej (2)

Wg pani sprawującej władzę to jest rozrywka na poziomie....jakimś,ale jest

• 53 16

• (1)

Wolałbyś szafot zamiast drążka? Bardziej widowiskowy?

• 15 5

• Tak!!!!!

W niedzielę, po obiedzie. Czemu nie?

• 14 2

• Nie da się dłużej niż minuta i 30 sekund (2)

• 10 3

• Da się (1)

• 3 6

• Ile ?

• 0 0

• Ale w czym jest problem, ktoś kogoś zmusza do wzięcia udziału w tym widowisku? (1)

Chcącemu nie dzieje się krzywda, jeśli jakiś śmiałek dobrowolnie chce podjąć takie wyzwanie to niech robi co chce. Pogięło was z tymi zakazami i nakazami?

• 30 4

• bo złodzieje z UM nie znoszą konkurencji

mafia nie lubi się dzielić kasą goloną od frajerów ;))))

• 5 2

• Jaki kurort takie rozrywki. Każdy rozsądny omija taki3 miejsca i wybiera ciszę jakiejś osady na Mazurach lub w Bieszczadach z dala od ludzi.

• 30 1

• Straż miejska nie ma prawa do wykonywania egzekucji

• 1 2

• Mandaty

Straż wystawia mandaty za parkowanie. Pozamykali wszystkie parkingi, zlikwidowali lubię autobusową 100 i straż ma łowy jak nigdy.

• 12 1

• Ja myślę, że to jeden z tych, co chcieliby wrócić do czasów publicznego ścinania głów dla gawiedzi lub kamieniowania.

• 0 0

• Ty Społeczniaku

• 0 1

• "Na Długim Targu panuje niezły kipisz. Balony, pieski, obwarzanki i takie cuda"

Wszystko jest legal.

• 1 0

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł 100 zł za dwie minuty na drążku. "Wisielec" wrócił do Gdańska

(14)

Przecież to blef...pod koniec rurki sie kręcą wykręcając nadgarstki...a ludzie się na to łapia podobnie jak na grę w 3 karty...ehhh.

• 153 28

Poważnie?
      Bo właśnie chciałem spróbować.

• 16 1

(2)

A jak by sobie ręce super glue polać i się złapać? Ile za godzinę wiszenia płacą?

• 22 2

(1)

A kto cię będzie karmił do końca życia?

• 10 0

Mam jeszcze nogi. jak 100zł płacą za 2 minuty to za godzinę wychodzi 3000 zł. panie gdzie ja tyle zarobię.

• 14 0

(2)

Kręcą się, jak poprawiasz nadgarstki. Dopóki nie ręce się nie spocą tak, że zaczynają zjeżdżać, to jest ok. Trening wspinaczki i trening na drążku znacznie zwiększa szanse na wygraną :)

• 24 0

Opinia wyróżniona

Ale tu nie ma żadnego oszukaństwa jak w 3 kubkach czy tam kartach

Po prostu ludzie nie mają doświadczenia w zwisaniu na takim kręcącym się drążku, biorą pod uwagę tylko te 2 minuty i że trzeba wisieć. A przecież każdy głupi umie się uwiesić.

• 26 4

Sven ten i**ota znowu glupoty pisze..

... nic sie tam samo nie kreci. Na zwyklym drazku umiem zwisnac ponad 4 minuty naprzemiennie ale w tym tzw. Wisielcu jest drazek na lozyska h a to znacza ze sie luzno obraca w lewo prawo i jak rece popuscisz to puszcza rece..

• 5 0

(2)

Rurka zamontowana jest na łożyskach. Na początku trzymasz sztywno siłą przedramion, potem siły coraz mniej, dłonie zaczynają się odkręcać i palce już nie wytrzymują. Zadanie wykonalne jak ktoś trenuje - wpisz w youtube: żyła łeba 2016.

• 13 0

czy są myszki miki

które skaczą w rytm muzyki?

• 22 0

Franek Golas

Komu szczęście dopomoże każdy dzisiaj wygrać może Czarne wygrywa Czerwone przegrywa Heh

• 0 0

Takie trochę disco polo moi drodzy I kochani (2)

no ale jak ktoś się nabierze i myśli że da radę przed żonką pokazać twardziela to dlaczego nie..

• 102 31

Moja żona wie, że ma twardziela. Co wieczór. Nie muszę go okazywać innym (1)

• 4 14

Ta, wie że ma twardziela ale jak jesteś w pracy i przyjdzie sąsiad.

• 19 2

(3)

Fajny pomysł na wolny czas ma Pan Adam.
    Zazdroszczę
    Ps. A zadanie proste, pod warunkiem, że jest się zaawansowanym zawodnikiem wspinaczki

• 38 24

to nic nie da (1)

To nic nie da bo po ponad minucie krew z rąk ci odpływa i dłonie same się otwierają .

• 15 4

Jeśli poluzujesz chwyt na jednej ręce to ci tam wrócą, potem druga i już. Pozostaje kwestia techniki wykonywania tego na obrotowym drążku.

• 8 0

Pan Adam szuka odprężenia po wyczerpującej pracy w kole regionalnym PO

• 2 0

Nie biorę udziału w takich konkursach (8)

80% z nich to nafaszerowana maszynka do zarabiania pieniędzy. Dasz gościowi ze stoiska 2zł. nakręcasz się, że jednak coś wygrasz, a wychodzisz z niczym. I dwa złote poszło w przysłowiowe błoto. W wielu polskich kurortach głównie w górach i nad wodą takie rzeczy mają miejsce. W 2017 roku "hitem" były kubki, pod które wkładano różne przedmioty i trzeba było zgadnąć w którym to się znajduje. Oczywiście szybko okazało się to klapą, bo uczestnicy nic nie dostali. Rzeczone konkursy to jest samoróbka i amatorszczyzna. I tyle.