Zobacz także (100)

Kilkanaście radiowozów na Targu Węglowym

3 208
Trojmiasto.TV
Trojmiasto.tv
Nagrane komórką

21 maja 2016

Kilkanaście radiowozów z policjanatami wjechało na Targ Węglowy jako zabezpieczenie manifestacji.

 • 5 zatrzymanych po manifestacjach w centrum...
  ARTYKUŁ
  5 zatrzymanych po manifestacjach w centrum Gdańska
  21 maja 2016 (1087 opinii)

  Jedynie dwie manifestacje odbyły się w sobotę w centrum Gdańska. Spora liczba policjantów, których było co najmniej dwa razy więcej niż wszystkich demonstrantów (700 w...

 • Policja już na Targu Węglowym
  RAPORT Z TRÓJMIASTA
  Policja już na Targu Węglowym
  21 maja 2016 (10 opinii)

  Kilkanaście radiowozów z policjanatami wjechało na Targ Węglowy jako zabezpieczenie manifestacji, która rozpocznie się o godz. 13.

Wydarzenie

Opinie (3)

 • (2)

  No i.......?

  • 6 11

  • To i... (1)

   Nie trawie cieplakow ale jeszcze bardziej nie trawie fanatycznego scierwa, ktore ma uklady i mysli, ze wszystko im wolno. Coreczka radnej doskonale wie, ze moze kopac policjanta, bo mamusia zadzwoni do kolegi, kolega do 'jawora', jawor do zbyszka i bedzie po sprawie. Najlepsze jest to, ze jak owa 'dama' dostanie w pysk albo ja zgwalca, to zacznie szanowac policje, wtedy sie do nich zglosi z prosba o pomoc. Wystarczylo raptem kilka miesiecy,a jest burdel jakiego nie widziano od czasow komuny. Powaga? Ktos mysli, ze jak cieplakom ktos da w pysk, to przestana nimi byc? Nie, dalej beda w swoich domach 'drazyc temat'. Przeraza jednak fakt, ze te tepe dziewcze kolejny raz czuje sie bezkarne, kolejny raz usprawiedliwia sie glupote i chamstwo tym, ze jest sie kobieta. Kopie, atakuje policjanta? Tak jak w stanach, gleba, paralizator, ewentualnie kop, przeciagniecie za szmaty po chodniku do kabaryny, na komendzie lisc w pysk, postawienie zarzutow, 3 miechy sankcji, sprawa za czynna napasc na funkcjonariusza i do pierdla na pol roku. W jakim ja kraju zyje? Wiekszosc tego calego towarzycha, to nie idzie tam dla idei, dla pogladow. Ida tam, bo kumple ida, bo bedzie 'wesolo', bo moze byc ciekawie. Zero pojecia o historii Gdanska, Polski ale mozna w modnych ciuszkach sie ponapinac. Dno i zenada. Rzygac sie chce jak sie na to patrzy. Swoja droga, ta panienka musi byc ostro skrzywdzona, bo to kolejny raz, kiedy atakuje policje, ktora robi swoje, ktora ma za zadanie trzymanie porzadku. Nie bedzie policji, to wszyscy zdechna, lewactwo i cieplaki wezma bron i bedziecie sie wyzynac w nieskonczonosc, ku uciesze naszych wrogow. Dno. Uwazalem to miasto za najbardziej normalne w Polsce, wczoraj zobaczylem, ze jest jednym wielkim szambem.

   • 12 6

   • Jej matke ktos na radną wybrał, nieprawdaż? Głos ludu, zdaje się?

    podziękuj więc głosującym.

    • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dołącz do nas