Zobacz także (100)

Kolejka po szczepienie w Gdyni.

1 maja 2021

Ul. Zawiszy Czarnego

 • Nadal tłumy do szczepień w Gdyni
  RAPORT Z TRÓJMIASTA
  Nadal tłumy do szczepień w Gdyni
  1 maja 2021 (95 opinii)

  Mieszkańcy masowo przyjechali zaszczepić się jednoskładnikowa szczepionką w tymczasowym punkcie, który stoi na dawnym parkingu przy Teatrze Muzycznym. Zaszczepionych...

Opinie (3)

 • Opinia do raportu

  Zobacz raport Kolejka po szczepienie w Gdyni.

  (2)

  Jest jedna szczepionkowa obietnica której ani premier Mateusz Morawiecki ani minister zdrowia Adam Niedzielski ani szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk nie spełnili. Wciąż nie ma obiecywanego Funduszu Kompensacyjnego. Ludzie nie przyszło Wam do głowy czemu tak długo zwlekają. Nie chce siać propagandy czy coś tam ale to już dawno być powinno. Żeby nie było tak że to nie zostanie podpisane lub wyeliminują jakieś grupy żeby nie zapłacić odszkodowań. Osoby po mimo braku tego funduszu to muszą być bardzo zdesperowani lub niemądrzy ale to wasza sprawa ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Jeszcze jedno co zauważyłem i chce poruszyć to że ludzie nawzajem do siebie skaczą chodzi mi o grupy które chcą się zaszczepić i nie chcą. Uważam że to jest każdego indywidualna sprawa i nikt nie powinien narzucać komuś swojego zdania i go obrażać. Życzę więcej serdeczności, wyrozumiałości i przede wszystkim zdrowia.

  • 30 6

  • Opinia do raportu

   Zobacz raport Kolejka po szczepienie w Gdyni.

   (1)

   Jeśli jesteś młody to sobie czekaj a później lecz się w domu, tak jak z grypą.

   • 1 8

   • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kolejka po szczepienie w Gdyni.

    Na grypę nie leczysz się w domu. Nie leczona grypa potrafi doprowadzić do śmierci lub do ciężkich powikłań.

    Tak jak Covid. Ludzie za późno zgłaszają się do lekarza lub mają problem się dostać bo dostają teleporade aby zostać w domu i obserwować. Kończy się to tak że trafia do szpitala w ciężkim stanie. Słabszy organizm nie ma sił się bronić i ludzie umierają. A najczęściej umierają takie osoby które miały inne schorzenia bo są słabsi.

    • 4 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dołącz do nas