Zobacz także (100)

Maraton szosowy Żuławy Wkoło 2015

911
Trojmiasto.TV
Trojmiasto.tv

25 września 2015

"Żuławy Wkoło" podobnie jak inne cykle maratonów szosowych organizowanych przez sopockie Stowarzyszenie RoverOver, to kolarski wyścig szosowy, którego ideą jest brak jakiejkolwiek klasyfikacji i nie wyłanianie zwycięzcy wyścigu. Każdy, kto dojedzie do mety, traktowany jest jak zwycięzca i zostaje uhonorowany medalem. Nieistotne, na jakim rowerze się jedzie, ważne, że każdy ma szansę ustanowić swój własny rekord życiowy! Każdy z uczestników bez względu na płeć czy wiek miał okazję zmierzyć się z własnymi słabościami i udowodnić przede wszystkim sobie, że jeśli czegoś się pragnie, to poprzez wytrwałą pracę jest to osiągalne. Choć impreza odbyła się już po raz szósty, to nadal cieszy się rosnącym zainteresowaniem, czego najlepszym dowodem jest liczna frekwencja na starcie. Gospodarzem tegorocznej edycji było miasto i gmina Nowy Dwór Gdański.

Więcej na ten temat

  • ARTYKUŁ
    Pół tysiąca uczestników na Żuławy Wkoło 2015
    25 września 2015 (22 opinie)

    Blisko pół tysiąca osób wzięło udział w tegorocznym maratonie rowerowym pod nazwą Żuławy Wkoło. Jest to kolejna, po Kaszeberundzie i Kociewiu Kołem, propozycja...

Opinie (21)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Dołącz do nas