TV

Mecz Gwiazd Basket Ligi Kobiet

980 wyświetleń 15 lutego 2014 (13 opinii)

Reprezentacja Polski przegrała 64:70 z zespołem zagranicznych Gwiazd Basket Ligi. Zobacz fragmenty spotkania, które odbyło się w gdyńskiej Arenie.

Więcej na ten temat

Opinie (13) 4 zablokowane

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł Polskie koszykarki przegrały w Gdyni 64:70

80:54 (2)

Wg mnie taki był wynik tego spotkania.. Ale mogę się mylić, gdyż wyszłam w połowie. Konkursy i tańce trwały dłużej niż sam mecz. Nudziłam się. Jeśli wyniki kwart są prawidłowe, to wynik końcowy to 80:54, a nie 70:64. Słabiutka gra polskiej reprezentacji... Oj, dużo do nadrobienia...

Odpowiedź redakcji:

Dziękujemy za sugestię. Treść została poprawiona.

• 4 7

punktacja

punktacja podana przez autora artykuły poprawna. bardzo fajna i rodzinna impreza.

• 3 0

"Polska-Reszta Świata"

Nie ważne kto wygrał,nie ważne jaki był poziom meczu.Wystarczyło popatrzeć na ilość przewinień osobistych zawodniczek,aby zauważyć,że takie widowisko sportowe służyć ma doskonałej zabawie.To miał być show i tak wyszło.Byłem na wielu tego typu meczach i scenariusz był zawsze taki sam i o to w tym wszystkim chodzi.Do tego jeszcze konkursy,okolicznościowe przemowy oficjeli,trochę artystycznych wrażeń i mamy doskonały "przepis"na udany show.Jestem "ZA"

• 0 1

Mecz Gwiazd (1)

Ciekawa impreza. Byłem i nie żałuję. W pierwsze połowie słaba skuteczność Polek, zdecydowanie lepiej prezentowały się zawodniczki z zagrnaicy. W drugiej nasze wziely się do pracy i nadrobily wynik.

Fajnie bylo zobaczyc ponownie nasze byle reprezentantki w Gdyni.

• 3 2

fakt, było dobrze

Potwierdzam, udana impreza! Pierwszy Raz PZ KOsz z głową wydał kasę

• 0 1

Madzia Leciejewska i Paula Pawlak - wracajcie do nas!

• 7 1

... (1)

a przyszło 155 czy 165 osób? :)
    to się w ogóle nadaje do oglądania, nawet za darmo?

• 5 4

Było ponad 6 tysięcy osób

• 1 1

Wodzirej

Wodzireja to powinni wywalić na zbity pysk razem z jego bębenkami... co za pajac nienadający się do tego typu imprez, widać, że go ściągnęli z ergo z trefla... Ewidentnie typ ma swój świat i swoje kredki.

• 4 5

Wodzierej mega dobrze dał sobie radę marudo, pociągnąć taką imprezę nie jest łatwo, a było fantastycznie!

• 3 4

• konkurs !,,,,

• 0 1

• pytanie za 10 pkt.

Który z kolesiow puka te Tekle od Skrzypiec? DJ cz Wodzirej? Na każdej imprezę z nimi rządowi aż uszy bolą!

• 0 0

• Świetna oprawa artystyczna

występy w przerwach meczu - cheerleaders Gdynia, gimnastyczki z UKS JANTAR, skrzypaczka Alexa, wszystko na najwyższym poziomie, brawo!