Zobacz także (100)

Nocna interwencja strażaków w Galerii Przymorze

8 lipca 2020

Jak podaje Galeria Przymorze w oświadczeniu ws. zdarzenia przy wejściu do budynku: "W nocy z 7 na 8 lipca przy wejściu do Galerii Przymorze od strony parkingu naziemnego pojawił się ogień. Systemy przeciwpożarowe i procedury bezpieczeństwa zadziałały sprawnie i prawidłowo. Ochrona Galerii niezwłocznie wezwała straż pożarną, która ugasiła ogień i wyeliminowała zagrożenie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policja wyjaśnia przyczyny incydentu. Od wczesnego rana prowadzone są prace porządkowe, które tylko w niewielkim stopniu wpływają na działanie Galerii. Dostęp do obiektu od strony parkingu naziemnego możliwy jest przez boczne wejście. Galeria Przymorze funkcjonuje normalnie. Jedynie kilka punktów handlowych położonych w najbliższym sąsiedztwie wejścia pozostanie dzisiaj zamkniętych."

  • Nocna interwencja strażaków w Galerii...
    RAPORT Z TRÓJMIASTA
    Nocna interwencja strażaków w Galerii Przymorze
    8 lipca 2020 (5 opinii)

    Trojmiasto.pl: Jak mówią strażacy, zgłoszenie dotyczyło alarmu z monitoringu. Po sprawdzeniu okazało się, że alarm był fałszywy, żadnego pożaru ani zadymienia nie...

Opinie (7) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dołącz do nas