Zobacz także (100)

Pikieta kobiet z wieszakami przed Katedrą Oliwską

2 018
Trojmiasto.TV
Trojmiasto.tv
Nagrane komórką

18 marca 2018

Ok. 20 osób wzięło udział w pikiecie przed Katedrą Oliwską w Gdańsku zobacz na mapie Gdańska w ramach ogólnopolskiej akcji Słowo na niedzielę - Odczepcie się od kobiet w sprawie planowanych zmian w ustawie antyaborcyjnej. "Idziemy pod siedziby archidiecezji i diecezji w całej Polsce, żeby powiedzieć, co myślimy o biskupach żądających wprowadzenia w Polsce całkowitego zakazu aborcji i politykach prawicy, którzy się temu żądaniu podporządkowują. Chcemy zapytać kościelnych urzędników, gdzie jest ich miłosierdzie. Gdzie jest ich człowieczeństwo. Gdzie jest ich miłość bliźniego. I co musimy zrobić, aby wreszcie dali nam, kobietom, »święty« spokój" – można przeczytać w zaproszeniu na niedzielny protest pod siedzibami kurii.

 • Dwie pikiety przed kurią w Oliwie
  ARTYKUŁ
  Dwie pikiety przed kurią w Oliwie
  18 marca 2018 (489 opinii)

  W niedzielę przy kurii w Oliwie działaczki środowisk kobiecych zorganizowały pikietę przeciwko Konferencji Episkopatu Polski, która zażądała zaostrzenia przepisów...

 • RAPORT Z TRÓJMIASTA
  18 marca 2018

  Pikieta pod Katedrą Oliwską w Gdańsku w ramach ogólnopolskiej akcji Słowo na niedzielę - Odczepcie się od kobiet w sprawie planowanych zmian w ustawie antyaborcyjnej.

Miejsce

Opinie (487) ponad 50 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij