Zobacz także (99)

Ruszyła wycinka drzew w Matemblewie

11 września 2018

W dniu wczorajszym ktoś zaczął wycinać las na Matemblewie, bez zabezpieczenia terenu wokół. Las wycinany jest przy drodze, po której jeżdżą autobusy, samochody, spacerują matki z wózkami, ludzie jeżdżą na rowerach. Wczoraj drzewa latały w tym miejscu jak zapałki, a autobusy pełne ludzi spokojnie jeździły, ludzie spacerowali do Sanktuarium w Matemblewie, a wycinka trwała w najlepsze. Uważam, że było to skrajnie niebezpieczne, bo takie drzewo mogło spokojnie polecieć w inną stronę niż założył drwal i wtedy byłaby tragedia. Poza tym, co oni robią z naszymi lasami? Przecież już i tak nie da się chodzić na spacery, bo wszystkie szlaki pozamykane, bo wycinka trwa. Nie mówię już o tym jak wygląda las i szlaki, bo o tym już wszyscy dobrze wiedzą. W każdym razie, dzisiaj jest powtórka z rozrywki, drwale wrócili i dalej robią drzewa przy drodze, a ludzie spokojnie chodzą.

  • Wycinka w Matemblewie
    RAPORT Z TRÓJMIASTA
    Wycinka w Matemblewie
    11 września 2018 (9 opinii)

    W dniu wczorajszym ktoś zaczął wycinać las na Matemblewie, bez zabezpieczenia terenu wokół. Las wycinany jest przy drodze, po której jeżdżą autobusy, samochody,...

Opinie (13)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dołącz do nas