Zobacz także (100)

Wzniesienia górujące nad Zalewem Wiślanym

1 953
Trojmiasto.TV
Trojmiasto.tv

20 listopada 2016

Nad Zalewem Wiślanym, podobnie jak i w naszych trójmiejskich okolicach, rozciągają się mocno pofałdowane wzniesienia, których szczyty sięgają 100 m n.p.m. Wysoczyzna Elbląska, o której mowa, to wspaniały kąsek dla osób aktywnych lubiących terenowe wycieczki zarówno na rowerze, pieszo, jak i w siodle. Podczas jednodniowej wędrówki nie sposób zobaczyć wszystkiego, ale to tylko przedsmak przed tym, co planujemy na wiosnę. Mając coraz krótszy dzień rozłożyliśmy naszą wizytę na dwie odrębne wycieczki - jedna zataczała pętlę wokół wsi Kadyny druga wokół Tolkmicka. Zrealizowane trasy pozwoliły nam zapoznać się z przepiękną przyrodą oraz ciekawą architekturą i historią obu miejscowości. Okazuje się, że warto tu przyjechać także poza głównym sezonem turystycznym, ciesząc się znacznie niższymi cenami w lokalnych hotelach.

Więcej na ten temat

  • ARTYKUŁ
    Wędrówka przez wzniesienia nad Zalewem Wiślanym
    20 listopada 2016 (10 opinii)

    Nad Zalewem Wiślanym, podobnie jak i w naszych trójmiejskich okolicach, rozciągają się mocno pofałdowane wzniesienia, których szczyty sięgają 100 m n.p.m. Wysoczyzna...

Opinie (10)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Dołącz do nas