Zobacz także (100)

Zasadzili las Shreka w Gdyni

5 492
Trojmiasto.TV
Trojmiasto.tv

18 marca 2017

We wrześniu 2011 roku odbyła się długo wyczekiwanego premiera przedstawienia „Shrek” w Teatrze Muzycznym. Przez blisko 6 lat spektakl na deskach gdyńskiego teatru zagrano 142 razy, a obejrzało go ponad 130 tys. widzów. Tytuł osiągnął gigantyczny sukces. Niestety, wszystko kiedyś się kończy. W sobotę, 18 marca, zagrano dwa pożegnalne spektakle. W przerwie między nimi na Placu Grunwaldzkim odbył się okolicznościowy happening z aktorami przedstawienia. Najpierw Shrek, Fiona, Osioł i pozostali bohaterowie spektaklu rozgrzali kilkadziesiąt przybyłych gości krótkim tańcem, a następnie zasadzili drzewa na Kamiennej Górze. Drzewa symbolizują początek rewitalizacji tego miejsca.

Więcej na ten temat

  • ARTYKUŁ
    Gdynia zaczyna odświeżać Kamienną Górę
    18 marca 2017 (140 opinii)

    Ścieżki edukacyjne, zadaszona scena i park wodny - m.in. takie elementy pojawią się za rok w odświeżonym parku na Kamiennej Górze . Zanim rozpoczną się prace budowlane...

Wydarzenie
Miejsce

Opinie (140)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Dołącz do nas