Zobacz także (100)

Zbyt głośna muzyka z restauracji w Sopocie

31 lipca 2018

Od ponad dwóch tygodni, przed restauracją "Ocneba"przy ulicy Bohaterów Monte Cassino wspólnota mieszkaniowa" Trzy Gracje ", właściciel tej restauracji " postawil" zespół muzyczny. Problem w tym, że zespół nie gra wewnątrz restauracji, tylko przed restauracją na wspólnym terenie mieszkańców, praktycznie pod oknami. Właściciel restauracji jest najemcą lokalu, a nie właścicielem, nie ma zgody administracji, ani mieszkańców, na tego typu imprezę, ponad to, co ustaliłem dzięki pomocy Straży Miejskiej, właściciel nie ma również zgody Urzędu Miasta. Muzyka jest bardzo głośna, z wokalem, który często i głośno intonuje wysokie partie, do tego stopnia, że można powiedzieć iż krzyczy, jest to bardzo uciążliwe, tym bardziej, że zespół gra codziennie włączając w to soboty i niedziele, czyli 7 dni w tygodniu, w godzinach między około 17stą a 22gą, często się zdarza że "koncert" trwa nawet do 22-30. Wielokrotnie powiadamiana policja nic w tej sprawie nie robi.

  • RAPORT Z TRÓJMIASTA
    31 lipca 2018 (18 opinii)

    Szanowna redakcjo. Od ponad dwóch tygodni, przed restauracją "Ocneba"przy ulicy Bohaterów Monte Cassino wspólnota mieszkaniowa" Trzy Gracje ", właściciel tej...

Opinie (21)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dołącz do nas